Yazılım ihtiyaçlarınıza geniş kapsamlı çözümler ve servis hizmetleri

Biltek müşterilerinin bünyesinde kullanılan her türlü işletim sisteminin kurulumunun yapılması, işletim sistemleri ile gelen servislerde, alt uygulamalarda karşılaşılan problemlerde, virüs problemlerinde, sisteminizin kararsız çalışması durumlarında problemlerin giderilmesini ve sorunsuz çalışmasını sağlar. Cihaz ve işletim sistemi yenilemelerinde iş sürekliliğinin aksamaması ve bilgi kaybına neden olmaması için oluşabilecek aksaklıklara karşı önceden gerekli plan ve projeyi yapar, plan dahilinde gerekli yenileme, kurulum ve taşınma işlemleri gerçekleştirilir.

Veri depolama, bilgi kurtarma ve yedekleme hizmetleri günümüz teknolojisinde, bilişim dalında çok önemli bir yer kapsamaktadır. Sabit diskin bozulması, işletim sisteminin çökmesi ve bunun neticesinde kaybedilen bilgiler, virüs veya zararlı yazılımların sistem içindeki bilgilere verdiği zararlar, yazılımların hatalı kullanılmasıyla oluşan zararlar, elektrik kesilmesi, voltaj düşüklüğü veya yüksekliği ile ilgili işletim sistemi problemlerinden kaynaklanan zararlar, internet üzerinden gelebilecek saldırılar ve saldırganların bilgilerinize ulaşıp zarar vermesi.

Bu gibi nedenlerden dolayı tek bir dijital ortamda veya bilgisayarınızda sakladığınız bilgiler hiçbir zaman güvende değildir. Yapmanız gereken ise önemli olan bilgilerinizi belirli zamanlarda değişik alanlarda da depolamak ve yedeklemektir. Biltek bu konuda da size hizmet veriyor, önemli ve kritik gördüğünüz verileriniz için güvenli bir ortam sağlayarak yedekleme ihtiyaçlarınızı karşılıyor.