Ağ kablolama altyapı kurulumları ve yapılandırılması. Kablosuz erişim çözümleri

Ağ teknolojileri ve altyapı kurulumları kapsamında yerel alan ağlar (LAN), uzak alan ağlar (WAN), kablosuz erişim çözümleri ile bu hizmetlere ek olarak, telefon, elektrik ve ups altyapısı çözümleri keşif, projelendirme, kurulum, yönetim ve bakım konularında hizmet veriyoruz. Mevcut ağ yapınızı değerlendirerek şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarınıza göre uygun ağ tasarım çözümünü oluşturuyoruz

Ağ Network Kablolama Hizmetleri

– CAT-5, CAT-6
– Network Prizleri Montaj ve Test Hizmetleri
– Server Odası Kurulum ve Düzenleme Hizmetleri
– Kabinet Temin ve Montaj ve Hizmetleri
– Patch Panel, Switch Montaj ve Test Hizmetleri
– Modem ve Firewall Kurulum ve Çözümleri

– Fiber-Optic Kablolama ve Noktadan Noktaya Erişim Hizmetleri
– Kablosuz Ağ Kurulum ve Mesafe Arttırma Çözümleri
– Kanal Çekme ve Yapılandırma Hizmetleri
– Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Montajı
– Kesintisiz UPS Hattı Kurulum ve Test Hizmetleri

Yeni kurulumlarda ve var olan sistemlerin yeniden yapılandırılmalarında, sisteminiz için en uygun kablolama alternatiflerini gerçekleştiriyoruz. Bakım Anlaşması dahilindeki firmalara bu hizmetimizi sürekli hale getiriyoruz. İşiniz ve ihtiyacınıza uygun bu ağ altyapısı çözümünü bir araya getirirken şu noktaları göz önünde bulunduruyoruz.

Ağ yönetimi ve güvenliği

Kolay Yönetim

Kurulan ağ altyapınızın kolaylıkla yönetilebilir ve denetlenebilir olması önemlidir. Yönetimi kolay, esnek yapıya sahip, kullanışlı ağ ve iletişim ortamları sunuyoruz.

Güvenlik

İletişim altyapınız, dış dünya ile sürekli olarak haberleşmek zorunda. Bu iletişim yoğunluğu güvenlik açıklarını da beraberinde getiriyor. Ağ altyapınız kurum içinden veya dışından oluşabilecek güvenlik açıklarına ve saldırılara karşı kapalı olacak şekilde tasarlıyoruz.