Hakkımızda

Hakkımızda

Biltek Sistem 2003 yılında İzmir’de bilgisayar teknolojileri satış ve teknik servis hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Kurumsal alanda çalışmayı tercih eden şirketimiz başta teknik servis hizmetleri olmak üzere donanım, yazılım, danışmanlık, kamera ve güvenlik sistemleri, fiber optik altyapı sistemleri ve çözümleri ile anahtar teslimi projeler sunuyor. Bilişim sektöründe müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sürekli büyüyen portföyüne, geniş bir yelpazede ürün, çözüm ve hizmetlerimizle şirketlerin alt yapı performanslarını artırıyor ve güvenilir hale getiriyoruz. Proje bitiminden sonra da sizi yalnız bırakmıyor, memnuniyetiniz için çalışmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Bilişim sektöründe her türlü ürün tedariği ve desteği veren Biltek, güveninize ve memnuniyetinize öncelik vererek, çözüm odaklı projelerle ihtiyaçlarınıza hızlı ve kaliteli hizmetler sunar.

Vizyonumuz

Teknoloji dünyasındaki değişimler ışığında kendini geliştirerek, milli, manevi ve ahlaki değerlerimize alın terimizi de katarak, sözüne bağlılığımız ve sorumluluk anlayışımızla, müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz tarafından güvenilen, aranılan sektörde saygın, başarılı, istikrarlı bir firma olmaktır.