Her marka ve model notebook garantili onarımı

Deneyimli ve uzman personelimiz ile İzmir’in her bölgesine Garantili  Notebook Tamiri   hizmeti  vermekteyiz. Onarımını yaptığımız cihazlarda kullandığımız yedek parçalar orjinal olduğu için 1 YIL ONARIM GARANTİSİ vermekten çekinmiyoruz. ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ ve doğru onarım ile memnuniyetinizi her zaman ön planda tutuyoruz. Piyasa fiyatlarının altında sunduğumuz hizmetlerle İzmir’de Notebook kullanıcılarını en kaliteli hizmetle tanıştırmayı hedefliyoruz.

Biltek uzman kadrosu ile  Notebook Tamiri konusunda ileri düzey bilgi sahibidir. Hangi cihazın ne tür sorunları olabileceğini biliyor ve hangi onarım yönteminin en doğru sonucu vereceğini deneyimlerimiz sayesinde ön görebiliyoruz. Bu yüzden servis garantimiz ve yaptığımız işte kendimize güveniyoruz.

Cihazınızın markası ve modeli ne olursa olsun;

Uzmanlaşmış kadromuz ile anakart üzerinde ki tüm arızaların onarımları için çözümler üretmekteyiz. Anakart mimari teknolojisi her geçen gün yenilenmekte ve hızla gelişmektedir. Ekibimiz, anakart teknolojilerini ve onarım tekniklerini her zaman en yakından takip etmektedir. Anakart değişimi oldukça maliyetlidir, biz ise bu maliyeti en aza indirgeyerek varolan anakartınızı kusursuz bir şekilde onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız Notebook Lcd Panel-Laptop Ekranı satışı ve montajını da titizlikle yapmaktadır. Notebook Lcd Ekran – Panel satışımız sıfır, garantili ve orjinaldir. Kesinlikle onarım görmüş lcd ekran veya ikinci el notebook ekran değildir. Kullanıcı hatası olmaması durumunda, üründen kaynaklanan her türlü teknik hatadan dolayı aynı gün içerisinde yenisi ile değişim yapılmaktadır.
Notebook Ekranlarımız 1 Yıl Garantilidir. Servisimizde montaj yaptırabilirsiniz.